Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Maliszewo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana

Maliszewo,kujawsko-pomorskie

78 000 zł913 m² 85,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na dom - działka 913 m | Maliszewo | wz | media Szukasz idealnego miejsca na swój dom - z dala od hałasu, ale blisko miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Ciechocinek

Ciechocinek(Maliszewo + 22 km)

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom piętrowy położony w Ciechocinku przy ulicy Jagiełły. Atrakcyjna lokalizacja na osiedlu domów jednorodzinnych, blisko ciechocińskich tężni. Nieruchomość bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Włocławek

Południe,Włocławek(Maliszewo + 23 km)

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni około 39 mkw - 2 pokoje - 17,35 mkw i 13,67 mkw, kuchnia - 5,03 mkw, łazienka z wc - 2,77 mkw, kotłownia - 4,91 mkw, przedpokój - położone.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Maliszewo + 23 km)

1 390 000 zł359 m² 3 871,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:260 m²

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław wysocki, tel.   . Do sprzedaży atrakcyjny, piętrowy, wolnostojący budynek usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 359,0 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Reja

Czernikowo(Maliszewo + 16 km)

539 000 zł108,93 m² 4 948,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:667 m²

Na sprzedaż klimatyczny i komfortowy, czteropokojowy dom o powierzchni 109,83 m , położony w spokojnej i zielonej części Czernikowa. Nieruchomość znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipno

Lipno(Maliszewo + 5 km)

630 000 zł122 m² 5 163,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż 122 metrowy dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 3000 m2, niepodpiwniczony. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest 15.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bobrowniki

Bobrowniki(Maliszewo + 13 km)

847 000 zł324,56 m² 2 609,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwu Rodzinny Dom Cisza Spokój i Potencjał Na sprzedaż piękny dom w Bobrownikach (18 km. od Włocławka). Dwukondygnacyjna nieruchomość o całkowitej powierzchni 324,56 m2 wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł48,49 m² 4 928,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży za naszym pośrednictwem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,49 m 2 a użytkowej 45,49 m 2 , usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz, ul. Barska

Włocławek(Maliszewo + 23 km)

23,50 zł/m²18 m² 423 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokale do wynajęcia, włocławek, ulica Barska. Jeśli poszukujesz lokalu, biura, miejsca na salę wykładową, szkołę jazdy, biuro rachunkowe, gabinet psychologiczny czy inną działalność, zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipno

Lipno(Maliszewo + 5 km)

100 000 zł9 180 m² 10,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową , położoną w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie lipnowskim , w miejscowości Piątki , na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Rzeczna

Śródmieście,Włocławek(Maliszewo + 23 km)

525 000 zł56,18 m² 9 344,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 56,18 m2, usytuowany na ul. Rzecznej, parterze w 6-kondygnacyjnym apartamentowcu "plaza Park",.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Maliszewo

Maliszewo,kujawsko-pomorskie

450 000 zł92 000 m² 4,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadłość położona na działce nr. 454 w miejcowości Maliszewo 45 niedaleko Lipna .

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij